Pożyczka ratalna 10 online

13.02.2023

Szukasz szybkiej pożyczki bez zbędnych formalności? 10online cechuje się wieloma udogodnieniami, dzięki którym to właśnie na nas powinien paść Twój wybór w zakresie wyboru odpowiedniej pożyczki pozabankowej. Wieloletnia obecność na rynku pozwala nam znaleźć rozwiązania w nawet najtrudniejszych położeniach, w jakich mogą znaleźć się nasi klienci. Zachęcamy do zapoznania się z profilem 10online. Stoi za nami doświadczenie oraz profesjonalizm. 

10online – zalety

 • Pieniądze na Twoim koniec w kilka minut.
 • Formalności ograniczone do minimum – skupiamy się na konkretach.
 • Nacisk na jakość obsługi oraz gotowość do pomagania klientom w decyzjach finansowych.
 • Doświadczenie poświadczające jakość oraz bezpieczeństwo współpracy.
 • Szeroka rozpiętość pożyczanej kwoty.
 • Wygodny formularz online.

Pożyczka w 10online – wymagania

 • Dowód osobisty.
 • Ukończone 21 lat.
 • Konto w banku.
 • Dane dotyczące źródła dochodu lub wpływów na konto.

Trzystopniowy proces ubiegania się o pożyczkę

 1. Wypełniasz formularz na naszej tronie internetowej.
 2. My zweryfikujemy Twoje dane.
 3. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku wysyłamy pieniądze na konto.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę

10online wychodzi naprzeciw potrzebom klientów szukających zarówno niewielkich pożyczek, jak i większych kwot. Taka dywersyfikacja pozwala nam służyć pomocą osobom znajdujących się w różnych położeniach materialnych. 

Jak zatem wygląda składanie wniosku o pożyczkę w 10online? Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się w obrębie witryny i odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań dotyczących personaliów. Wszystkie informacje, jakie będą potrzebne do wypełnienia wniosku, znajdują się na dowodzie osobistym. Jedynym pytaniem, które wymaga sięgnięcia po inny dokument, to kwestia numeru konta bankowego. Te jednak z powodzeniem można sprawdzić na swoim koncie internetowym.  Wypełnienie formularza nie zajmie więcej niż dosłownie kilka minut – w 10online dbamy o czas klientów. 

W jakich godzinach można podejść do wypełniania formularza? O każdej porze dnia i nocy. Sam proces wypełniania i wysyłania wniosku jest całkowicie zautomatyzowany, nie wymaga ingerencji żadnego pracownika z drugiej strony. Dzięki temu ubieganie się o pożyczkę w dosłownie każdej chwili – niezależnie od dnia tygodnia – jest możliwe.

Jakich dokumentów potrzebujemy, aby złożyć wniosek?

Wystarczy jedynie mieć przed sobą dowód tożsamości. Należy podać swoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, PESEL, numer oraz serię dowodu, a także konto bankowe. To ostatnie z pewnością nie przysporzy nikomu żadnych trudności. Obecnie banki oferują ogrom udogodnień w postaci chociażby aplikacji mobilnych, w których z dużą łatwością sprawdza się potrzebne informacje dotyczące konta bankowego. Elementem, który również będzie potrzebny podczas składania wniosku, są dane dotyczące wpływów na konto lub wskazujące źródło dochodu. 

Jaką kwotę możemy pożyczyć w 10online i na jaki okres?

W 10online maksymalną kwotą, jaką klient może pożyczyć, jest 5 000 złotych na okres nie większy niż 12 miesięcy.

Jakie są etapy składania wniosku?

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza pozostaje czekać na jego weryfikację. Chlubą firmy 10online jest krótki czas potrzebny na ocenę wniosku, dzięki temu nawet w przypadku sytuacji podbramkowych klient będzie w stanie uzyskać kwotę potrzebną do uporania się z problematyczną sytuacją.

Po wypisaniu oraz wysłaniu wniosku kończy się zakres działań wnioskodawcy. Pozostaje jedynie oczekiwać na decyzję. Decyzję, warto dodać, która motywowana jest rzetelną weryfikacją – 10online zachowuje najwyższe standardy i praktyki podczas przeprowadzania weryfikacji pożyczkobiorców. 

Kwestia otrzymania pożyczki uzależniona jest przede wszystkim od tego, czy osoba ubiegająca się o nią widnieje w rejestrze dłużników oraz jak prezentuje się jej historia kredytowa. Oczywiście najważniejsze jest podejście indywidualne i właśnie tak rozpatrywane są formularze w firmie 10online. 

Co w przypadku odmowy? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby poprawić swoją historię, a następnie złożyć wniosek ponownie, jeśli poprzedni został odrzucony. Negatywna ocena nie jest równoznaczna z brakiem możliwości ubiegania się o kolejne dofinansowanie w przyszłości. Jest natomiast cenną informacją dla klienta wskazującą na to, iż warto przemyśleć swoje dotychczasowe decyzje finansowe i znaleźć sposób na lepsze zarządzanie kapitałem.

Ile będziesz musiał poczekać na decyzję?

10 minut to standardowy czas potrzebny na rozpatrzenie wniosku. Sytuacja pożyczkobiorców często nie pozwala na zwłokę, właśnie dlatego decydując się na usługi tej firmy finansowej 10online, klient może być pewny, że otrzyma określoną sumę w kilka chwil. Oczywiście warto wziąć poprawkę na sytuację odbiegające od standardu jak chociażby środek nocy. W takich wypadkach zwykle będzie trzeba poczekać do rana. Z kolei w przypadku pozytywnego wniosku – pieniądze pojawią się na koncie w kilka minut. 

Kiedy musisz zwrócić pieniądze?

W 10online pożyczki w charakterze produktów ratalnych udzielane są na okres nieprzekraczający 12 miesięcy, zatem ostatni dzień zgodnie z harmonogramem płatności jest ostatecznym terminem zwrotu. Ubieganiu się o pożyczki pozabankowe towarzyszy wiele pytań. Warto więc usystematyzować sobie wiedzę w zakresie współpracy z 10online oraz uświadomić bezpieczeństwo tej decyzji. Nie ma obaw o bezpieczeństwo poufnych danych czy o ewentualne problemy ze spłatą pożyczki. 10online funkcjonuje jako partner służący poradami oraz rozumiejący sytuację swoich klientów.

Powszechność pożyczek od niezależnych przedsiębiorstw finansowych udowadnia, że jest to rozwiązanie nie tylko lubiane, ale i często znacznie korzystniejsze od standardowych kredytów czy pożyczek bankowych. Każdy więc, kto znalazł się w kłopotliwej sytuacji finansowej, śmiało powinien odezwać się do 10online – przedsiębiorstwo to będzie wsparciem w trudnym położeniu. Dziesiątka Finanse spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie (02-220) przy ul. Łopuszańskiej 32, telefon 669 555 111. NIP: 7842426890, REGON: 300976329, sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
KRS: 0001022551. Kapitał zakładowy w wysokości 14 360 000 zł; adres strony internetowej: www.10online.pl, e-mail: kontakt@10online.pl.

Spółka działa w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.
Pożyczkodawcą jest Dziesiątka Finanse S.A. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.10online.pl: Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2500 zł; oprocentowanie stałe 20,50% całkowity koszt pożyczki 524,08 zł (w tym opłata przygotowawcza 122,52 zł, prowizja 250 zł, odsetki 151,56 zł); całkowita kwota do zapłaty 3024,08 zł, płatna w 3 miesięcznych ratach w wysokości 1 158,86 zł. Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) dla tego przykładu wynosi 144.92% . Stan na dzień 01.02.2023r.

Administratorem danych osobowych jest Dziesiątka Finanse spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 32, 02-220 Warszawa. Wszelkie informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych, celów, w jakich są przetwarzane, podstaw prawnych przetwarzania, kategoriach odbiorców danych osobowych, okresie przetwarzania danych, konieczności lub dobrowolności podania danych osobowych i konsekwencjach ich niepodania, zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji i przysługujących uprawnieniach można znaleźć możesz w Polityce Prywatności.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Dziesiątka Finanse S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Wszelkie prawa do zawartości strony internetowej zastrzeżone dla Dziesiątka Finanse S.A.