Szybka pożyczka online – czy da się ją uzyskać już w kilka minut?

08.08.2022

Szybka pożyczka online – czym dokładnie jest?

Słowo „pożyczka” występuje w języku polskim od wieków. Wiele osób stosuje je zamiennie ze słowem „kredyt” i kojarzy dość negatywnie z dużą sumą zadłużenia odroczoną na kilka lat. Szybkie pożyczki online nie mają z taką definicją zbyt wiele wspólnego. Ich główną ideą jest krótkotrwałe wsparcie pożyczkobiorcy o niewielką kwotę, w jak najszybszy sposób – przez Internet. Wystarczy tylko kilka minut wolnego czasu i gotowe – pieniądze wędrują na konto zainteresowanego.

Pożyczki przez Internet – jaką sumę można otrzymać?

Szybkie pożyczki różnią się od kredytów przede wszystkim sumą, jaką można otrzymać. W przypadku kredytu banki oferują kwotę, która wynosi nawet kilkaset tysięcy i jest spłacana na raty przez minimum kilka lat. Taka opcja wymaga spełnienia licznych formalności i udokumentowania swojej zdolności kredytowej. Jeśli interesuje Cię szybka pożyczka online, powinieneś wiedzieć, że suma nie wyniesie więcej niż parę tysięcy złotych. Aby ją otrzymać należy wykonać minimum formalności, a przelew w ramach pożyczki online w 15 minut może dotrzeć na twoje konto. Szybkie pożyczki online można spłacać w okresach, które wahają się najczęściej od 4 do 60 tygodni w zależności od konkretnej umowy.

Jak można otrzymać szybkie pożyczki przez Internet?

Pomimo tego, że na rynku finansowym istnieje wiele ofert od różnych firm, sam proces udzielania szybkiej pożyczki na raty online wygląda podobnie w każdym przedsiębiorstwie pozabankowym. Pierwszym krokiem, który musi wykonać zainteresowany szybką pożyczką online, jest wypełnienie internetowego formularza, wykonanie telefonu lub napisanie wiadomości SMS do Biura Obsługi Klienta. Następnie sprawę przejmuje konsultant i pomaga dokonać ostatnich formalności. Jeśli zdecydujesz się na szybką pożyczkę, przedstawiciel będzie z Tobą w kontakcie przez cały okres do momentu zakończenia spłacania rat.  Dlaczego całość przebiega tak sprawnie? Wykorzystanie internetowej weryfikacji baz, elektroniczne potwierdzenie warunków umowy i nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz automatyzacja systemów sprawiają, że otrzymanie pożyczki zachodzi w ekspresowym tempie.

Pożyczki online w 15 minut – na co przeznaczyć?

Pożyczki ratalne online cieszą się coraz większym zainteresowaniem Polaków i cały czas odnoszą trend wzrostowy. Według badań portalu  aleBank większość osób wykorzystuje je  na opłatę bieżących potrzeb i rachunków. Na co jeszcze można przeznaczyć szybką pożyczkę?

  • Leczenie – niestety wypadki i choroby „chodzą po ludziach”, nierzadko próby diagnostyki na Narodowy Fundusz Zdrowia wiążą się z długim oczekiwaniem w kolejkach. Jeśli potrzebne jest natychmiastowe wsparcie medyczne lub zakup drogich leków, szybka pożyczka może okazać się najlepszym rozwiązaniem.
  • Wyposażenie mieszkania – roboty domowe, czy zakup najpotrzebniejszych rzeczy zaraz po remoncie bywają kosztowne. Ekspresowe wsparcie finansowe powinno wybawić z opresji każdego nabywcę nowej posesji i pozwolić mu na spokojną przeprowadzkę.
  • Wyjazd na weekend lub wakacje – nie tylko zagraniczne wycieczki wiążą się z większymi wydatkami. Urlop nad polskim morzem może również słono kosztować. Dla wszystkich tych, którzy chcą odpocząć w kraju lub poza nim, szybka pożyczka może okazać się pomocna.
  • Uroczystość rodzinna – organizacja wesela, osiemnastych urodzin i innych ważnych wydarzeń może wprawić o finansowy zawrót głowy. Natychmiastowy zastrzyk gotówki z pewnością pomoże uporać się z tym zadaniem.

Pożyczki ratalne online – komfortowa spłata

Zgodnie z tym, o czym wspomnieliśmy wcześniej, wzięcie szybkiej pożyczki nie należy do skomplikowanych zadań. Jednak przed zawarciem umowy warto dokładnie przyjrzeć się warunkom spłaty. W przypadku szybkich pożyczek są one zwykle bardzo wygodne i elastyczne. Najczęściej zwrot można uiszczać całościowo, w systemie tygodniowym lub miesięcznym w ratach równych, malejących lub rosnących – w zależności od potrzeb pożyczkobiorcy.

Szybkie pożyczki w 15 minut – jak zadbać o ich bezpieczeństwo?

Niestety, ale coraz częściej słyszy się o nowych metodach wyłudzania pieniędzy w Internecie. Jak nie dać się na nie nabrać? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na przejrzyste i czytelne warunki udzielania pożyczki. Precyzyjne przeczytanie umowy to najistotniejsza kwestia, jeśli nie chcesz paść ofiarą cyberprzestępstwa. Regulamin musi zawierać informacje dotyczące terminów, wysokości rat i oprocentowania, a także konsekwencje opóźnienia spłaty i schemat postępowania w przypadku zdarzeń losowych. Należy dokładnie sprawdzić dane firmy, która udziela Ci pożyczki. Bez obaw możesz zawrzeć kontrakt z renomowanymi przedsiębiorstwami, które od lat działają na polskim rynku finansowym.

Szybka pożyczka dla zadłużonych – czy to możliwe?

Jeżeli potrzebujesz szybkiej dawki gotówki, a masz negatywną historię w Biurze Informacji Kredytowej – nie musisz się tym martwić. Niektóre firmy udzielające niewielkich pożyczek nie identyfikują swoich klientów w BIK-u. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteś w stanie otrzymać ją na specjalnych warunkach. Spóźnienia w spłatach pożyczki na raty online wiążą się jednak z odsetkami, dlatego przed podpisaniem każdego zobowiązania finansowego należy kilkukrotnie je przemyśleć i realnie ocenić sposobność spłaty. 

Podobne artykuły

Niespodziewane wydatki

środa, 30 marca 2022

Koszt remontu łazienki – materiały, prace przygotowawcze, robocizna

Na ostateczny koszt remontu łazienki mają wpływ takie czynniki, jak: materiały, prace przygotowawcze, robocizna, zakup armatury oraz jej montaż. Ceny różnią się w zależności od województw,[...]

Niespodziewane wydatki

środa, 30 marca 2022

Ile kosztuje wesele? Podstawowe koszty i dodatkowe atrakcje

Z danych wynika, że młode pary wydają na organizację wesela ok. 40–60 tysięcy złotych. Na ostateczny koszt mają wpływ czynniki takie jak prestiż miejsca, w którym[...]

Niespodziewane wydatki

wtorek, 4 stycznia 2022

Koszt wizyty u weterynarza –‌ na jakie wydatki się przygotować?

Zwierzęta –‌ podobnie jak ludzie –‌ raz na jakiś czas muszą poddać się szczepieniom lub szczegółowym badaniom kontrolnym. Usługi weterynaryjne obejmują też sytuacje nagłe, gdy czworonożny[...]Dziesiątka Finanse spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie (02-220) przy ul. Łopuszańskiej 32, telefon 669 555 111. NIP: 7842426890, REGON: 300976329, sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
KRS: 0001022551. Kapitał zakładowy w wysokości 14 360 000 zł; adres strony internetowej: www.10online.pl, e-mail: kontakt@10online.pl.

Spółka działa w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.
Pożyczkodawcą jest Dziesiątka Finanse S.A. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki udzielanej za pośrednictwem strony internetowej www.10online.pl: Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 2500 zł; oprocentowanie stałe 20,50% całkowity koszt pożyczki 524,08 zł (w tym opłata przygotowawcza 122,52 zł, prowizja 250 zł, odsetki 151,56 zł); całkowita kwota do zapłaty 3024,08 zł, płatna w 3 miesięcznych ratach w wysokości 1 158,86 zł. Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) dla tego przykładu wynosi 144.92% . Stan na dzień 01.02.2023r.

Administratorem danych osobowych jest Dziesiątka Finanse spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 32, 02-220 Warszawa. Wszelkie informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych, celów, w jakich są przetwarzane, podstaw prawnych przetwarzania, kategoriach odbiorców danych osobowych, okresie przetwarzania danych, konieczności lub dobrowolności podania danych osobowych i konsekwencjach ich niepodania, zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji i przysługujących uprawnieniach można znaleźć możesz w Polityce Prywatności.

Podmiotem właściwym do pozasądowego rozstrzygania sporu wynikającego z umowy zawartej pomiędzy konsumentem a Dziesiątka Finanse S.A. jest Rzecznik Finansowy. Kontakt do Rzecznika Finansowego oraz szczegółowe informacje dotyczące postępowania dostępne są na stronie internetowej www.rf.gov.pl.
Wszelkie prawa do zawartości strony internetowej zastrzeżone dla Dziesiątka Finanse S.A.